RAFTING
 
 
 
HAKKIMIZDA
 
 
 
ALO REZERVASYON
• Ofis  : 0 242 311 48 45
• Gsm : 0 532 604 00 92
 
 
 
FOTOĞRAFLAR
 
 
 
 
Facebook' da
   • Paylaş
   • Gruba Katıl
 

 
 
Twitter' da
      • Paylaş
      • Takip Et
 

 
 
 
 
BİZ SİZİ ARAYALIM MI ?
Sizi aramamızı ve turlarımız hakkında detaylı bilgi vermemizi talep ediyorsanız lütfen aşağıdaki formu mümkün olduğunca eksiksiz ve geçerli bilgilerle doldurunuz.
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Arama Saati
Bilgilerin bana ait oldugunu teyit ederim.
 
ANTALYA RAFTİNG TURU ( Tam Parkur )
Gidiş - Dönüş Transferleri + Tam gün rafting + Ekipman + Rehberlik + Açık büfe ızgara öğle yemeği + Sigorta Dahil 29 TL' den itibaren *
 
 

Otelden alınışınızın ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !

Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir.

Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CD`ye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hemde eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz...

TUR PLANI :
1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden alınırlar.
2 ) Transfer araçları 10:30 - 11:00 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ' daki tesisimize ulaşırlar.
3 ) Tesisimizde müşterilere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.

4 ) Rafting sporuna hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. hemen ardından rafting başlar.
5 ) Sporcular  ilk  rapitden  geçtikten  hemen  sonra  BÜĞRÜM  KÖPRÜ '  de  mola  verirler.  Tarih  ve  doğanın  kucaklaştığı   bölgede   sporcular  berrak  suda  gönüllerince  yüzerler. Dileyen misafirlerimiz Köprülü Kanyon' a ismini veren Antik Köprü üzerinden geçip manzaraya bir de tepeden bakarlar.

6 ) Saat  13:00 sularında  öğle  yemeğine giren  sporcular   bir  saatlik  yemek  molasının  ardından  tekrar  kendilerini  coşkuyla  akan  nehre  bırakırlar.
7 ) Nehir boyunca eğlenceli dakikalar yaşayan sporcular 16:30 sularında bitiş noktasına ulaşırlar. Buradaki kafeteryamızda misafirlerimiz dinlenip duş alabilirler; kıyafetlerini değiştirebilirler.
8 ) Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu' nun videosu dev ekran TV' lere koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.

9 ) Ayrıca tüm gün boyunca rafting yaparken, kanyon turunda, yüzme molalarında, adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.
10 ) Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

 

TUR  PARKURU  :
Parkur  14  kilometrelik  nehir  şeridinde  uluslararası  standartlara  göre  1 ve 2  zorluk  dereceli  rapitlerden  oluşmaktadır . Start  tarihi  roma  köprüsünün  hemen  yanında  olup,  bitiş  noktası  Beşkonak 'ı 2  kilometre  geçtikten  sonradır.

FİYATIMIZA  DAHİL  OLAN  HİZMETLER :

  • Lüks araçlarla gidiş - dönüş transferleri.
  • Tam parkur , tam gün rafting turu.
  • Tüm Rafting ekipmanları ve giyisileri.
  • Profesyonel rehberlik.
  • Açık  büfe  öğle  yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır. İçecekler fiyata dahil değildir.)
  • Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Rafting süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

BİLMENİZ GEREKENLER :

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirsiniz ?

Öncelikle ; Antalya Gezi Sitesi - GeziAntalya.com olarak bir kişi de olsanız, 150-200 kişilik grup da olsanız Kemer' den Alanya' ya, Antalya ve civar ilçelerinden hiç bir ekstra ücret talep edilmeden dilediğiniz gün lüks transfer araçlarımızla alınıp turlarımıza dahil olabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Rezervasyon yapmak için iki seçeneğiniz mevcuttur. Birincisi aşağıdaki "Online Rezervasyon" butonuna tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurabilirsiniz. Bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz yetkili arkadaşlarımız size belirttiğiniz telefon numarsından ulaşıp rezervasyon teyidi yapacaklardır. Katılmak istediğiniz tarihten bir gün öncesi transfer listelerimiz belirlendikten sonra size telefon açılıp alınış saatiniz size söylenecektir.

İkincisi seçeneğiniz ise dilediğiniz zamanda 0242 311 48 45 numaralı ofis telefonlarımızdan veya 0532 604 00 92 numaralı GSM numaramızdan bizi aramak. Yetkili arkadaşlar gerekli bilgi ve rezervasyon girişini yapacakalardır.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirsiniz ?

Ödeme konusunda katı kurallarımız yoktur. Dilerseniz aktiviteye katıldığınız gün rehberlerimize elden teslim edebilirsiniz. Dilerseniz vereceğimiz banka hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Dilerseniz de 3D Secure Güvenlikli Online Ödeme Sistemimizden kredi kartınızla tek çekim ya da taksit seçenkeleriyle yapabilirsiniz.

Not : Lütfen yanınıza mayo, havlu, yedek kıyafet, rahat ayakkabı veya sandalet, güneş kremi, şapka ve para (video ve fotoğraflar için) almayı unutmayın.

Transfere Dahil Bölgeler: Antalya Merkez, Manavgat, Alanya, Serik, Kemer, Side, Belek.... Diğer bölgeler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

* ile belirtilmiş fiyat transfer hariç, herşey dahil fiyattır. Transfer talep edilmesi durumunda fiyat küçük bir miktar artmaktadır.

 
Biliyor muydunuz ?
Bir kişi bile olsanız dilediğiniz gün dilediğiniz yerden alınır tura dahil edilirsiniz.
 

Antalya Gezi Sitesi - GeziAntalya.com olarak bir kişi de olsanız, 150-200 kişilik grup da olsanız Kemer' den Alanya' ya, Antalya ve civar ilçelerinden hiç bir ekstra ücret talep edilmeden dilediğiniz gün lüks transfer araçlarımızla alınır turlarımıza dahil olursunuz.

Dilerseniz 2 kişilik kano dilerseniz 6-8 kişilik botlarda gönlünüzce Rafting sporunun keyfini sürer, eğlence ve macerayı bir arada yaşarsınız.

 
TRT Bizi Seçti !
TRT Televizyonu yayınladığı programda GeziAntalya ayrıcalığını seçti.
 

TRT Televizyon kanallarında yayınlanan, sunuculuğunu Sevcan Orhon' un yaptığı bir eğlence programı için; sunucu , program yapımcıları ve bazı TRT çalışanları GeziAntalya.com - Antalya-Rafting.net ayrıcalığı ile Rafting macerası yaşadılar. Antalya' da Rafting sporu hakkında eğlenceli ve bilgilendirici çekimleri yapıldığı, birebir tur görüntülerinin verildiği programdan bazı görüntüleri hiçbir oynama veya düzeltme yapmadan huzurlarınıza sunuyoruz.

Onlar bize teşekkür etti; biz de onlara teşekkür ediyoruz.